Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
 

Google+

Реклама

АвторизацияuddeIM Mailbox

Вы не авторизованы.

 
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
123
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
 
Административный иск PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.01.2014 17:30

До Київського районного суду м. Одеси

65080, м. Одеса, вул. Варненська,3б

Позивач: Ляховецький Олександр Микитович

65114, м. Одеса, вул. Маршала Жукова, 4, корп. 1, кв. 30

тел. 0983354443

адреса електронної пошти відсутня

Відповідач: Управління Пенсійного фонду України

у Київському районі м. Одеси

65121, м. Одеса, вул. Ільфа і Петрова, 4/а

тел. 7490447

адреса електронної пошти не відома

Ціна позову: позов немайнового характеру

Сума судового збору 32,19 грн.

 

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

про визнання протиправними дій, визнання нечинним рішення та

зобов’язання виконати певні дії

 

 

Я звернувся до відповідача з заявою про призначення пільгової пенсії за вислугу років, однак у призначенні пенсії відповідач відмовив (рішення № 42066 від 16.11.2012 р.), мотивуючи це тим, що в мене не підтверджено стаж для призначення відповідного виду пенсії.

В період з 01.09.1979 р. по 01.02.1994 р. я працював монтажником сталевих та залізобетонних конструкцій в Одеському домобудівельному комбінаті, що підтверджується записами у трудовій книжці.

Відповідно до п. б ч. 1 ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» я маю право на пенсію за віком на пільгових умовах, т.я. працював на роботах за шкідливими і важкими умовами передбаченими Списком № 2 , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 р. № 36. В період виконання цих робіт вони також входили до переліку шкідливих і з важкими умовами згідно постанов Ради Міністрів СРСР від 22.08.56 р. № 1173 та Кабінету Міністрів СРСР від 26.01.91 р. № 10.

Пунктом «б» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» право на пенсію на пільгових умовах мають працівники, зайняті  повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці, за Списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, і за результатами  атестації робочих місць,  а саме чоловіки - після  досягнення 55 років і при стажі роботи не менше 25 років, з них не менше 12 років 6 місяців на зазначених роботах;  працівникам, які мають не менше половини стажу роботи з шкідливими і важкими умовами праці, пенсії на пільгових умовах, призначаються із  зменшенням віку передбаченого статтею 12 цього закону, на 1 рік за кожні 2 роки 6 місяців такої роботи чоловікам.

Відмову у призначені мені пенсії за віком на пільгових умовах вважаю незаконною.

Відповідно до статті 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Згідно зі статтею 62 Закону України «Про пенсійне забезпечення», п.п. 1, 2 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 року № 637, основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка, а в разі відсутності її чи відповідних записів у ній наявність трудового стажу підтверджується в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Виконання мною робіт зі шкідливими і важкими умовами за Списком № 2 - монтаж сталевих та залізобетонних конструкцій, підтверджується записами у моїй трудовій книжці.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частина 1 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Частина 2 ст. 72 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 18 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи щодо спорів фізичних осіб з суб'єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат.

З урахуванням викладеного вище, відповідно до ст.ст. 19, 59 Конституції України, статей 2, 6-11 Кодексу адміністративного судочинства України, керуючись статтями 99, 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України, -

ПРОШУ:

1. Визнати протиправними дії Управління Пенсійного фонду України у Київському районі м. Одеси щодо відмови у призначенні мені пенсії за віком на пільгових умовах.

2. Визнати нечинним рішення колегіального органу з призначення пенсії Управління Пенсійного фонду України у київському районі м. Одеси № 42066 від 16.11.2012 р. щодо відмови у призначенні мені пенсії.

3. Зобов’язати Управління Пенсійного фонду України у Київському районі м. Одеси призначити мені пенсію за віком на пільгових умовах відповідно до  п. «б» ст. 13 Закону  України «Про пенсійне  забезпечення» з моменту звернення за призначенням пенсії та виплатити заборгованість, що утворилась.

4. Судові витрати стягнути з відповідача.

Додаток:

  1. Квитанція про сплату судового збору;
  2. Копія паспорт на 2-х арк.;
  3. Копія трудової книжки на 3-х арк.;
  4. Копія рішення № 42066 від 16.11.2012 р. на 1-му арк.;
  5. Копія позовної заяви для відповідача з доданими до неї документами на 6-ти арк.

 

11 грудня 2012 р.                                                             Ляховецький О.М.

Обновлено 19.01.2014 12:32
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
 
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
 
SiteHeart

Реклама 
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
123

Юридическая консультация онлайн | Правовая помощь через интернет | Адвокатская деятельность в Украине | Частный адвокат в Одессе | Задать вопрос юристу онлайн бесплатно | Бесплатна юридическая консультация юриста online | Консультація юриста онлайн| Юридические услуги в Украине| Услуги адвоката | Стоимость юридических услуг | Юридическая информация для физических лиц | Юридическая информация для физических лиц | Сайт адвоката Александра Булгарова